Aktuality

celkem 400 záznamů <..2 3 4 5 6..

Kocumová a Ondrášek zvítězili v klasickém závodě Kocumová a Ondrášek zvítězili v klasickém závodě 26/02/17

Zavodní program na Paprsku pokračoval nedělními závody klasickou technikou. Hlavní závod 40 kilometrů ovládl Pavel Ondrášek. Mezi ženami byla opět nejrychlejší Zuzana Kocumová. Zvítězila jak v sobotním závodě volnou technikou, tak i v nedělní klasice na 40 kilometrů. JeLyMan se stejně jako všechny letošní předchozí závody ČEZ SkiTour může pyšnit rekordní účastí. Letošní ročník JeLyMana si během celého víkendu zajelo 438 závodníků.  více

POZOR: Finální tratě nedělního klasického Jelymana POZOR: Finální tratě nedělního klasického Jelymana 25/02/17

Máme pro vás finální trasy zítřejšího Jelymana.  více

Sobotní dvacítku volně vyhráli Pšenička a Kocumová Sobotní dvacítku volně vyhráli Pšenička a Kocumová 25/02/17

Po několika dnech oblevy se na Paprsek vrátila zima. Závodníky přivítalo krásné, slunečné počasí a teploty pod bodem mrazu. Sobotní program JeLyMana zahájila dětská Mini SkiTour. Závodilo se i na 20 kilometrové trase volnou technikou. Nejrychlejším mužem byl Jakub Pšenička. Ženský závod ovládla Zuzana Kocumová.  více

POZOR: Změna trasy sobotního Jelymana na 20 km volně POZOR: Změna trasy sobotního Jelymana na 20 km volně 24/02/17

POZOR, ÚPRAVA TRATI ZÍTŘEJŠÍHO JELYMANA na 20 km volně. Kvůli oblevě a zhoršení podmínek jsme museli změnit trasu. Pojedou se dva okruhy, každý cca 10 kilometrů. Celkové převýšení cca 260 m. Trasy dětských závodů se nemění.  více

JeLyMan: Nejdůležitější info před startem JeLyMan: Nejdůležitější info před startem 22/02/17

Chystáte se na poslední závod seriálu ČEZ SkiTour? Přečtete si nejdůležitější informace před startem JeLyMana. Budou se vám určitě hodit.  více